В місті Біла Церква відбулася зустріч працівників ПФУ з громадською організацією Миколи Бабенка.

30 серпня 2017  року  відбулася зустріч працівників Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та громадською організацією Миколи Бабенка.

Головні спеціалісти об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Мельніченко І.М. та Фурс О.С. ознайомили присутніх з діючим пенсійним законодавством та були розглянуті питання стосовно реформи пенсійної системи України в сучасних умовах, а саме: з основним положенням проекту ЗУ « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»  № 6614 від 22.06.2017р. Зі змінами в пенсійному законодавстві України, механізмом нарахування та перерахунку пенсійних виплат. Розглядалося питання запровадження системи обслуговування громадян в органах ПФУ на базі централізованих інформаційних технологій з метою автоматизованої обробки даних та максимального доступу до інформації. Також, проінформовано про можливість реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України та переваг отримання призначених виплат через банківські установи. Роз’яснення виплати пенсій по дорученню.  Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Присутнім надані відповідні інформаційні матеріали.