Легальна заробітна плата – як основа добробуту громадян!

10.08.2017 року працівниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області була проведена зустріч в трудовому колективі КЗ КОР “Білоцерківський обласний онкологічний диспансер”.

Працюючим було роз’яснено про те, що на сьогоднішній день великою проблемою є виплата заробітної плати “в конвертах”, тіньові заробітні плати не вигідні самим працівникам, адже негативно впливають на рівень їх соціального забезпечення, а саме: на допомогу по безробіттю, на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, на лікарняні та права на пенсію.

Наприкінці зустрічі присутнім було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати, що буде врахована для обчислення майбутніх пенсійних виплат, а працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії та її складових. Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України “Пенсійний кур’єр”.

Наприкінці працівники  КЗ КОР “Білоцерківський обласний онкологічний диспансер” написали заяви про реєстрацію на Веб-порталі, а представники Пенсійного фонду надали практичну допомогу щодо користування послугами через особистий кабінет.

Головний спеціаліст

фінансово-економічного відділу