Дитячий конкурс малюнків

01 серпня 2017 року в Білоцерківському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області відбувся конкурс малюнків, вишивки та аплікації серед дітей працівників управління.

Участь у конкурсі взяли 28 дітей, що представляли свої роботи.  Учасники змагалися в 3 вікових  категоріях:  діти дошкільного віку (3-7 років), молодший шкільний вік (8-10), діти старшого шкільного віку (11-16 років). Були визначені переможці у кожній віковій категорії. Найкращі з них були відзначені грамотами та подарунками за творчість та талант. Всі учасники отримали солодощі.

Переможці конкурсу будуть брати участь в обласному конкурсі серед районних управлінь на кращий виріб декоративно-прикладного мистецтва, який буде проходити в Головному управлінні  Пенсійного фонду України у Київській області.

Кожен з учасників цього чудового дитячого свята отримав позитивний заряд емоцій та піднесений настрій.