В МІСТІ БІЛА ЦЕРКВА ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПРАЦІВНИКІВ ПФУ З ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ МИКОЛИ БАБЕНКА

26.07.2017 року відбулась зустріч працівників Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та Громадською організацією Миколи Бабенка. В ході зустрічі було ознайомлено з реформою пенсійної системи України в сучасних умовах, а саме: з основними положеннями проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» №6614 від 22.06.2017. Також було надано інформацію стосовно умов прийому громадян в «громадській приймальні» та виплати пенсій через банківські установи. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр».

Каневська О.Б.  головний спеціаліст

відділу з  питань призначення,