Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

Легальна зарплата – стабільне майбутнє!

13.07.2017 року працівниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області була проведена зустріч в трудовому колективі ПАТ  “Білоцерківський автобусний парк”.

Спеціалістами Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області було роз’яснено, використання найманої праці без оформлення трудових відносин призводить до позбавлення працівника: гарантованого розміру заробітної плати, права на матеріальне забезпечення в старості, права на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, права на оплату лікарняного. Також було роз’яснено, що якщо сума нарахованої заробітної плати менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній платі.

Присутнім було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України “Пенсійний кур’єр”.

 

 

Головний спеціаліст

фінансово-економічного відділу

Микитенко Я.І.