АГЕНТСЬКИЙ ПУНКТ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН В СЕЛАХ с. Шкарівка, с.Іванівка, с.Трушки, с. Дрозди

В селах с. Шкарівка, с.Іванівка, с.Трушки, с. Дрозди в приміщенні сільської ради відкрито агентський пункт з обслуговування громадян Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (далі – управління), що дає змогу жителям села та найближчих навколишніх населених пунктів вирішити певні питання, що стосуються пенсійного забезпечення, страхового стажу та інші, не звертаючись безпосередньо до управління в м. Біла Церква.

Щовівторка, з 8-00 до 13-00 проводитиметься прийом громадян спеціалістом управління, який надаватиме такі послуги:

• надання консультацій з питань пенсійного забезпечення;
  • визначення права на пенсію, згідно наданих громадянином документів;
  • прийом заяв щодо запиту пенсійних справ з інших управлінь в зв’язку з переміною місця проживання;
  • щодо зміни способу виплати пенсій;
  • оформлення анкет на виготовлення пенсійних посвідчень;
  • видача пенсійних посвідчень;
  • прийом заявок на видачу довідок про розмір пенсій, про перебування на обліку, про розмір заробітної плати (доходу) форми ОК-5, ОК-7 та інше;
  • прийом заяв для реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Громадяни можуть попередньо звернутися до фахівця сільської ради та подати заявку про отримання певного виду послуги, яка передаватиметься до управління для розгляду та  підготовки необхідних документів, довідок, інформації щодо пенсійного забезпечення заявника та ін.., що будуть надані під час проведення прийому спеціалістом управління.