VI літня спартакіада працівників Пенсійного фонду України у Київській області

1 липня у селі Шкарівка Білоцерківського району відбулася VI літня спартакіада працівників Пенсійного фонду України у Київській області. Ініціатором її проведення виступили головне управління Пенсійного фонду України у Київській області та обласний комітет профспілки працівників Пенсійного фонду України. У змаганнях взяли участь 15 команд. На змагання прибули близько 300 учасників з різних куточків Київської області. Учасників змагань привітали начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов, голова обласного комітету профспілок Леонід Білоус, голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, голова Шкарівської сільської ради Анатолій Бондар.

Учасники змагались у таких категоріях: стрибки у довжину, біг, естафета, підтягування та віджимання, підняття гирі та перетягування линви. У загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. В трійці переможців також команди головного управління Пенсійного фонду України у Київській області та Києво-Святошинського району. Під час церемонії нагородження начальник гголовного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов та перший заступник начальника головного управління Василь Верещак вручили переможцям кубки, медалі та грамоти, а також подякували усім учасникам спартакіади за активність, наполегливість та волю до перемоги.