Заробітна плата в конверті – без майбутнього життя!

15.06.2017 року працівниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області була проведена зустріч в трудовому колективі КП БМР “Тролейбусне управління”.

Спеціалісти Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області ознайомили присутніх з чинниками, які впливають на призначення пенсій в майбутньому та необхідність легалізації оплати праці. Також було роз’яснено, що якщо сума нарахованої заробітної плати менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній платі.

Присутнім було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України “Пенсійний кур’єр”.

По закінченню зустрічі серед працівників КП БМР “Тролейбусне управління” був проведений флеш-моб “Зарплата в “конверті” – втрачена пенсія” та були роздані інформаційні матеріали та буклети.

Головний спеціаліст

фінансово-економічного відділу