Тіньова заробітна плата – позбавлення соціальних гарантій!

13.06.2017 року працівниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області була проведена зустріч в трудовому колективі ФОП Левченко Людмила Володимирівна.

В ході проведеної зустрічі присутнім було роз»яснено, щодо залежності страхового стажу застрахованих осіб від легальних виплат заробітної плати на рівні не менше мінімального розміру. Отримуючи неофіційну заробітну плату, працівник повністю беззахисний перед роботодавцем та у результаті людина втрачає велику частку майбутньої пенсії.

Також було проінформовано про можливість добровільної участі у системі добровільного соціального страхування.

Наприкінці зустрічі присутнім було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України “Пенсійний кур’єр” (було виписано 1 примірник газети “Пенсійний кур’єр”).

Головний спеціаліст

фінансово-економічного відділу