Зустріч з трудовим колективом

07 червня 2017 року відбулася зустріч Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з трудовим колективом ТОВ «Контракт -61». Спеціалісти управління в особі начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Луценко С.А. та головного спеціаліста Гріньової О.Г. ознайомили присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України в 2017 році, надали роз’яснення щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Особливу увагу  звернули на  систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. Під час зустрічі присутніх ознайомили з інформаційними матеріалами, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки.