Спартакіада державних службовців

02 червня на стадіоні с.Шкарівка Білоцерківського району був проведений 1 етап Всеукраїнської Спартакіади державних службовців серед збірних команд Білоцерківського району. В спартакіаді брали участь державні службовців району, посадові особи місцевого самоврядування, в тому числі працівники Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. В програмі спартакіади були такі види змагань: настільний теніс, міні-футбол, перетягування линви, стрибки у довжину, стрибки зі скакалкою, естафета в лантухах, шашки та шахи. Переможцем спартакіади стада команда Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. Переможці та призери спартакіади були нагороджені грамотами, медалями та кубками. Під час змагань по перетягуванню линви команди були настільки захоплені  змаганням, що навіть порвали линву. Всі учасники спартакіади отримали великий заряд енергії, позитивні емоції та масу задоволення.