Допомога населенню з питань пенсійного забезпечення на виїзних прийомах

29 травня 2017 року Білоцерківським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області відбувся виїзний прийом громадян у Білоцерківську  міську громадську організацію  “ Діти війни “.

Головні спеціалісти Ненько Ольга Миколаївна та Григоренко Оксана Вікторівна відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 та № 2 ознайомили присутніх з діючим пенсійним законодавством та змінами до нього. Було надано роз’яснення щодо проведення перерахунку пенсій з 1 травня 2017 року відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік». Ознайомлено із ст. 40 Порядку визначення заробітної плати (доходу ) для обчислення  пенсії відповідно до  Закону України  “ Про  загальнообов’язкове державне пенсійне страхування ”.

Надано інформацію щодо графіку роботи “ Єдиного вікна “ Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області.

Також було надано інформацію щодо запровадження системи обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України на базі централізованих інформаційних технологій, яка має на меті автоматизовану обробку даних та максимальний доступ до інформації.

Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Також надані роз’яснення щодо реєстрації на веб – порталі Пенсійного фонду України.

О.М. Ненько головний спеціаліст відділу з питань

призначення,  перерахунку та виплати пенсій №1