В МІСТІ БІЛА ЦЕРКВА ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ ЦЕНТРУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА КИЇВЩИНИ

26.05.2017 року відбулась зустріч працівників Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської області та працівників Центру творчості дітей та юнацтва Київщини. В ході зустрічі працівників центру було ознайомлено з загальними положеннями прийому документів для призначення пенсій за віком, надано роз’яснення щодо розрахунку розміру пенсії, перерахунку пенсій відповідно до ч.4 ст.42 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», тощо.

Присутні були проінформовані про послуги веб-порталу Пенсійного фонду України, мета його створення, тощо. Їм також надані відповідні інформаційні матеріали.

Полозюк О.П. головний спеціаліст

відділу з  питань призначення, перерахунку

та виплати пенсій №1