Легальна заробітна плата – впевнене майбутнє

23.05.2017 року працівниками Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області була проведена зустріч в трудовому колективі ФОП Тихонюк Едуард Леонідович.

Спеціалісти Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області ознайомили присутніх з чинниками, які впливають на призначення пенсій в майбутньому та необхідність легалізації оплати праці.

Наприкінці зустрічі присутнім було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України “Пенсійний кур’єр” (було виписано 3 примірники газети “Пенсійний кур’єр”).

Головний спеціаліст

фінансово-економічного відділу