Допомога населенню з питань пенсійного забезпечення на виїзних прийомах

05 травня 2017  року  Білоцерківським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області відбувся виїзний прийом громадян у Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну.

Спеціалісти управління ознайомили присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України, механізмом нарахування та перерахунку пенсійних виплат. Розглядалося питання запровадження системи обслуговування громадян в органах ПФУ на базі централізованих інформаційних технологій з метою автоматизованої обробки даних та максимального доступу до інформації. Також, проінформовано про можливість реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України та переваг отримання призначених виплат через банківські установи  Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Присутнім надані відповідні інформаційні матеріали.

І.О. Чайкіна

Заступник начальника відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2