Привітання ветерана

Традиційна зустріч з героєм Другої світової війни
З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за багаторічною традицією, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов, спільно з начальником Білоцерківського об’єднаного управління Костянтином Будком та заступником військового комісара Київської області підполковником Юрієм Ватричем, привітали зі святом Василя Бабича – полковника, кавалера ордену «За бойові заслуги» та єдиного живого на Київщині ветерана Другої світової війни, нагородженого чотирма медалями «За відвагу».
Гостей, як і щороку, вся родина ветерана зустріла як добрих друзів. Під час зустрічі обговорили події Другої світової війни, сторінки героїчного минулого та реалії сьогодення. Наприкінці бесіди Василь Бабич висловив свої сподівання на світле майбутнє нашої країни, та побажав молоді добра, віри та мирного неба.