УМОВИ проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (категорія „В”)

Загальні умови
Посадові обов’язки Відповідно до положення про відділ обслуговування громадян:

– забезпечення формування, ведення, адміністрування інформаційно-телекомунікаційної системи управління, баз даних
, програмних комплексів, що використовуються органами Пенсійного фонду України, реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування та забезпечення захисту інформації в цих системах.

Умови оплати праці – посадовий оклад згідно з штатним розписом на 2017 рік – 3200 грн., надбавки за вислугу років на державній службі та ранг державного службовця відповідно до статті 52 Закону України “Про державну службу” та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 “Питання оплати праці працівників державних органів”.
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду На постійній основі.
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання Прийом документів здійснюється до 17:00 26.04.2017.

Подати наступні документи:

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком), до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік (підтвердження щодо подання декларації з Єдиного державного реєстру декларацій та роздруковану електронну з урахуванням вимог статті 45 Закону України “Про запобігання корупції”).

Дата, час і місце проведення конкурсу з 27 по 28 квітня 2017 року о 10:00, за адресою:

09117, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, буд. 2

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Колосовська Тетяна Анатоліївна,

тел. 04563 540 86

upfu10025@ukr.net