Допомога населенню з питань пенсійного забезпечення

29 березня 2017 року управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбувся виїзний прийом громадян до Білоцерківської книжкової фабрики.

Спеціалісти відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Берлюта Ірина Олександрівна та Вівчар Наталія Сергіївна ознайомили присутніх з діючим пенсійним законодавством та змінами до нього. Було надано роз’яснення щодо перерахунку пенсій з 1 грудня 2016 року відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» та набрання чинності  з 01 січня 2017 року Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік»  № 1801 від 21.12.2016р.  Розглядалося питання умови призначення пенсій за віком відповідно до статті 55 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Надано інформацію щодо запровадження системи обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України на базі централізованих інформаційних технологій, яка має на меті автоматизовану обробку даних та максимальний доступ до інформації.

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети.

І.О. Берлюта

головний спеціаліст відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1

управління ПФУ у місті Білій Церкві