Зарплата в «конверті» – робота без гарантії

13.03.2017   працівниками управління  Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області було проведено зустріч зі студентами та викладачами КВНЗ КОР Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу щодо легалізації заробітної плати. Присутнім було роз»яснено, що на сьогоднішній день великою проблемою є виплата заробітної плати «в конвертах», оскільки неоформлений працівник позбавлений усіх соціальних прав та гарантій. Адже в результаті одержання зарплати “в конвертах” працівники позбавлені права на допомогу по безробіттю, на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, на лікарняні та приречені на мізерну пенсію.  Наприкінці зустрічі було проведено флеш-моб «Зарплата в «конверті» – робота без гарантії» та «Отримав заробітну плату в «конверті» – втратив соціальний захист». Також всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.

Начальник відділу платежів

до пенсійної системи