ЛЕГАЛЬНА ЗАРПЛАТА – СОЦІАЛЬНА ЗАХИЩЕНІСТЬ ПРАЦЮЮЧИХ

28.02.2017  начальником відділу платежів до пенсійної системи управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області Бублик О.Г. спільно з виконавчим директором  Білоцерківської міської організації роботодавців Чаусом І.В. та головою Білоцерківської громадської ради по координації діяльності профспілкових організацій Драпой Г.Ф. було проведено засідання «круглого» столу, на яке були запрошені керівники та бухгалтери підприємств. В ході засідання  присутнім було надано  роз»яснення, щодо залежності страхового стажу застрахованих осіб від легальних виплат заробітної плати на рівні не менше мінімального розміру. Також було наголошено, що виплата заробітної плати в “конвертах” позбавляє працюючих таких соціальних гарантій, як: оплата тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною та допомогу по вагітності й пологах; виплата втраченого заробітку у зв’язку з втратою непрацездатності у разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання; виплата допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи. Через несплату єдиного соціального внеску наймані працівники втрачають страховий стаж та можливість одержання заробленої пенсії за віком, по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника.

Наприкінці засідання було роз»яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.

Начальник відділу платежів

до пенсійної системи

УПФУ у місті Білій Церкві

Київської області                                                                                       Бублик О.Г.