Тіньова зарплата – позбавлення соціальних гарантій!

21.02.2017 року згідно графіку зустрічей в трудових колективах по проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи працівниками управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області на І півріччя 2017 року було проведено зустріч в трудовому колективі КЗ БМР «Дитяча стоматологічна поліклініка».

На зустрічі було роз’яснено, що виплата заробітної плати в «конвертах» позбавляє працюючих таких соціальних гарантій, як: оплата тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною та допомогу по вагітності й пологах; виплата втраченого заробітку у зв’язку з втратою непрацездатності у разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання; виплата допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи.  Також було наголошено на збільшенні  розміру мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року.

Наприкінці зустрічі присутнім було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.

Заступник начальника відділу платежів

до пенсійної системи