Спеціалістами УПФУ у місті Біла Церква проведеноСпеціалістами УПФУ у місті Біла Церква проведено зустріч з пенсіонерами клубу “Чарівна мить”. зустріч з пенсіонерами клубу “Чарівна мить”.

Eastern 100%

07 лютого 2017 року відбулась зустріч працівників ПФУ у місті Біла Церква із членами клубу академії пенсіонерів  “Чарівна мить” в приміщенні Білоцерківської бібліотеки – філіалі №10 Білоцерківської міської ЦБС.

Головні спеціалісти відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Ненько Ольга Миколаївна та Орлова Олена Вікторівна ознайомили присутніх з діючим пенсійним законодавством та змінами до нього. Було надано роз’яснення щодо перерахунку пенсій з 1 грудня 2016 року відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» та про набрання чинності   з 01.01.2017р. Закону України “ Про Державний бюджет України на 2017 рік ” від 21.12.2016 № 1801.

Було надано роз’яснення щодо призначення пенсії державним службовцям, згідно Закону України “Про державну службу”.

Проінформовано стосовно мети, завдань стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України до 2020 року.

Також було розповсюджено інформацію щодо запровадження системи обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України на базі централізованих інформаційних технологій, яка має на меті автоматизовану обробку даних та максимальний доступ до інформації. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Також надані роз’яснення щодо реєстрації на веб –порталі Пенсійного фонду України .

О.В. Орлова ,головний спеціаліст відділу з питань

призначення,  перерахунку та виплати пенсій №1