В місті Біла Церква відбулася зустріч з працівниками Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Т.Г.Шевченка та працівників ПФУ у місті Білій Церкві

30 січня 2017 року управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбулася зустріч з працівниками  Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3 ім. Т.Г.Шевченка.

Спеціалістами з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Драбинко Катериною Анатоліївною та Берлютою Іриною Олександрівною ознайомили присутніх з діючим пенсійним законодавством та змінами до нього. Було надано роз’яснення щодо призначення пенсій за вислугу років відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та умов виходу на пенсію за віком відповідно до статті 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Розглядалося питання  зарахування  до стажу періодів навчання  в середніх та вищих навчальних  закладах, проходження  військової служби та догляду  за  дитиною до 3-х річного віку.

Також було надано інформацію щодо запровадження системи обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України на базі централізованих інформаційних технологій, яка має на меті автоматизовану обробку даних та максимальний доступ до інформації. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр». Також надані роз’яснення щодо реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети.

І.О. Берлюта

головний спеціаліст відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1

управління ПФУ у місті Білій Церкві