Гарантія соціальної захищеності – легальна заробітна плата

27.01.2017 року згідно графіку зустрічей в трудових колективах по проведенню інформаційно-роз»яснювальної роботи працівниками управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області на І півріччя 2017 року було проведено зустріч в трудовому колективі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну.

На зустрічі було роз’яснено щодо недопустимості виплати заробітної плати в «конвертах», адже це позбавлення соціальних гарантій працівника, в т.ч. права на відпустку, на оплату листа непрацездатності та інших гарантій, передбачених чинним законодавством України. Також було наголошено на збільшенні  розміру мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року.

Наприкінці зустрічі присутнім було роз»яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.

Заступник начальника відділу платежів

до пенсійної системи