Допомога населенню з питань пенсійного забезпечення на виїзних прийомах

Спеціалістами управляння Клименко А.В. та Мельніченко І.М. були надані змістовні роз’яснення з питань діючого пенсійного законодавства, зокрема Закону України « Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Розглядався  механізм нарахування та перерахунку пенсій військовослужбовців. Надавалась інформація стосовно запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр».

Також була надана інформація стосовно наявності послуги веб-порталу, запровадження школи «Майбутнього пенсіонера», були надані інформаційні матеріали.

І.М.Мельніченко

головний спеціаліст відділу з питань призначення

перерахунку та виплати пенсій №1