Обговорення стану виконання виконавчих проваджень

22.12.2016 року було проведено щомісячну спільну нараду управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві та Білоцерківського міського відділу виконавчої служби Головного міськрайонного  територіального управління у Київській області, на якій були присутніми в.о. начальника Білоцерківського міського відділу виконавчої служби Двірник С.М.,  начальник відділу платежів до пенсійної системи управління ПФУ у місті Білій Церкві Бублик О.Г. та спеціалісти управління, державні виконавці. На нараді було обговорено заходи  щодо стягнення коштів по виконавчих провадження та  розглянуто поточні проблемні питання, в результаті чого були визначені шляхи вирішення проблемних питань щодо  проведення виконавчих дій по стягненню заборгованості.

Начальник відділу платежів

до пенсійної системи