Зустріч пенсійників Білої Церкви з вихованцями та працівниками Білоцерківського дитячого будинку-інтернату

19 грудня 2016 року до Дня Святого Миколая начальник управління Пенсійного фонду України в місті Білій Церкві Київської області Дебольська Віра Іванівна  та заступник начальника управління  Якимчук Людмила Іванівна відвідали Білоцерківський дитячий будинок-інтернат, де навчаються діти з особливими потребами. Під час зустрічі діток пригостили солодощами та подарували книжки шкільного та дошкільного віку.

Після зустрічі з вихованцями, працівникам будинку-інтернату надані роз’яснення про проведення перерахунку пенсій автоматизованим способом з 01.12.2016 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», їх проінформовано щодо можливості реєстрації на ВЕБ – порталі Пенсійного фонду України та переваг користування електронними послугами.

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані інформаційні буклети з питань пенсійного забезпечення.

Берлюта І.О.,головний спеціаліст

відділу з питань призначення,