День відкритих дверей для учнівської молоді

15 грудня 2016 року в управлінні Пенсійного Фонду України у місті Білій Церкві Київської області за сприяння сектору виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, в рамках Дня Пенсійного фонду України, пройшов День відкритих дверей, в якому взяли участь понад 50 випускників та педагогів загальноосвітніх навчальних закладів міста.
Під час зустрічі начальник управління Дебольська В.І. та заступник начальника управління Якимчук Л.І. ознайомили присутніх з напрямами роботи установи, послугами, які надаються, управлінням, формами роботи та технологіями, які впроваджуються з метою покрашення обслуговування громадян.
Учнівська молодь ознайомилася з роботою структурних підрозділів установи – відділом обслуговування громадян, відділами з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 та № 2, відділом платежів до пенсійної системи, відділом персоналу та організаційно-інформаційної роботи. Спілкуючись з працівниками управління, молоді люди дізналися про умови та оплату праці, роботу профспілкового комітету та життя колективу у позаробочий час. Цікавою була і інформація про можливість здобуття вищої освіти на направленнями головного управління Пенсійного фонду України у Київській області та умови працевлаштування.
День відкритих дверей – це можливість ближче познайомитися з новими професіями, визначитися з їх вибором та краще усвідомити, що майбутнє молодих людей – в їх власних руках.
В заході взяли участь начальник відділу обслуговування громадян Бурімська О.П., начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Рябушко І.В., заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 Грицаченко Ю.М., начальник відділу платежів до пенсійної системи Бублик О.Г., начальник відділу контрольно-перевірочної роботи, голова профспілкової організацій Маландій Т.Г., начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Кісіна О.В., методист з профорієнтаційної роботи Центру професійної орієнтації учнівської молоді м. Біла Церква Білоцерківського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Кліщ Н.І.

О.В. Кісіна, начальник відділу персоналу
та організаційно-інформаційної роботи управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області