Допомога населенню з питань пенсійного забезпечення на виїзних прийомах

05 грудня 2016 року управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбувся виїзний прийом громадян в Білоцерківському психоневрологічному інтернаті.
Головний спеціаліст Ненько Ольга Миколаївна та провідний спеціаліст Пономарьова Яна Андріївна відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 ознайомили присутніх з діючим пенсійним законодавством та змінами до нього. Було надано роз’яснення щодо перерахунку пенсій з 1 грудня 2016 року відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік». Проінформовано стосовно мети, завдань стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України до 2020 року.
Також було надано інформацію щодо запровадження системи обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України на базі централізованих інформаційних технологій, яка має на меті автоматизовану обробку даних та максимальний доступ до інформації. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр», надані інформаційні матеріали.

Я.А. Пономарьова , провідний спеціаліст відділу з питань
призначення, перерахунку та виплати пенсій №1