Інформація управління ПФУ у м.Білій Церкві

по наповненню бюджету

Впродовж 11 місяців 2016 року робота управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві була спрямована на наповнення бюджету Фонду, виконання планових показників, своєчасну виплату пенсій, якісне обслуговування громадян.

Станом на 01.12.2016 року до бюджету управління надійшло власних коштів у сумі  15,5 млн. грн., що становить 115,8 % виконання доведеного завдання.

Рівень забезпеченості власними коштами по управлінню Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві з початку року становить 36,9%, що на 27,2% менше в порівнянні з відповідним показником минулого року та на 0,2% менше в порівнянні з відповідним показником минулого місяця.

Недоїмка зі сплати страхових внесків платників складає 3,6 млн. грн., з якої понад 93,8% становить заборгованість державних та комунальних підприємств.

Заборгованість по відшкодуванню пільгових пенсій станом на 01.12.2016 в порівнянні до 01.12.2015 збільшилась на 2,0млн.грн. і становить  45,1млн.грн.

На розгляді судів першої та апеляційної інстанції заборгованість з відшкодування пільгових пенсій в сумі 5,9млн.грн. (за  11 місяців 2016 року подано до суду  12 позовних заяв на суму  2,5млн.грн.). На виконанні в органах ДВС  по економічно-активних підприємствах знаходиться 125 судових рішень на суму 14,3млн.грн.

Загальна заборгованість по економічно-активних боржниках становить  16,5млн.грн. (або 32,8%) та по підприємствах, які перебувають в процедурі банкрутства  33,5млн.грн. (66,8%).

Станом на 01.12.2016 проведено 11 спільних нарад  та проведено 155 спільних рейдів разом в міським відділом Державної виконавчої служби, в результаті проведеної роботи стягнуто 0,8млн.грн.

За січень –листопад 2016 року проведено 1574 ознайомлень з виконавчими провадженнями.

З початку року проведено  7 спільних засідань комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету міської ради, на яких було розглянуто 30 підприємств-божників. В результаті погашено заборгованості  на загальну суму 0,8млн.грн.

Робота Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві щодо наповнення бюджету Фонду, погашення заборгованості зі сплати страхових внесків та з відшкодування витрат на виплату та доставку  пенсій, призначених на пільгових умовах триває.

Начальник відділу

платежів до пенсійної системи