«Актуальні питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб»

24 листопада 2016 року начальник обслуговування громадян Бурімська О.П. та головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати  пенсій    № 1 Конюх Я.Ю. прийняли участь у тренінгу «Актуальні питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб» від проекту «Посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики України та процесі національного примирення», організованого представництвом канадської неурядової організації Stabilization Support Services  за підтримки посольства Великої Британії.

На тренінгу розглядалися питання щодо отримання статусу внутрішньо переміщеної особи, порядок оформлення соціальних виплат (адресна допомога, пільги, пенсія тощо), їх припинення та відновлення, пенсійне забезпечення внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО тощо.

Всім учасникам були видані відповідні сертифікати.