Легалізація робочих місць – справа кожного

22.11.2016 року згідно графіку зустрічей в трудових колективах по проведенню інформаційно-роз»яснювальної роботи працівниками управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області на ІІ півріччя 2016 року було проведено зустріч в трудовому колективі ФОП Храпак Г.О.

На зустрічі було роз’яснено, що при отриманні заробітної плати в «конверті»  працівник ризикує залишитися без права на отриманні пільг та соціальних виплат, гарантованих державою.

Також було роз»яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.

Начальник відділу платежів до пенсійної системи

УПФУ у місті Білій Церкві Київської області                                                                                                                                             Бублик О.Г.