Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

Допомога населенню з питань пенсійного забезпечення

14 листопада 2016 року управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбувся виїзний прийом громадян в Білоцерківському медичному коледжі.

Начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Рябушко Ірина Володимирівна ознайомила присутніх з діючим пенсійним законодавством та змінами до нього. Було надано роз’яснення щодо призначення пенсій за вислугу років відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та умов виходу на пенсію за віком відповідно до статті 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Надано інформацію щодо запровадження системи обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України на базі централізованих інформаційних технологій, яка має на меті автоматизовану обробку даних та максимальний доступ до інформації.

Також надані роз’яснення щодо реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України. Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети.

 

 

І.О. Берлюта

головний спеціаліст відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1

управління ПФУ у місті Білій Церкві