Зустріч з переселенцями в приміщенні Білоцерківської міської організації Товариства Червоного хреста України

10 листопада 2016року начальник управління Дебольська В.І.  та заступник начальника управління  Якимчук Л.І. Пенсійного фонду України в місті Білій Церкві Київської області провели зустріч з представниками Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України та внутрішньо переміщеними особами.

image003

Під час зустрічі були надані роз’яснення з питань пенсійного забезпечення, в тому числі порядок та умови призначення та виплати пенсій, особливості призначення деяких видів пенсій. Також були надані відповідні консультації та змістовні відповіді на всі поставленні питання.

Проінформовано щодо реєстрації на ВЕБ – порталі Пенсійного фонду України та переваги користування електронними послугами.

Наприкінці зустрічі присутнім були роздані інформаційні матеріали з питань пенсійного забезпечення та електронних послуг на ВЕБ-порталі ПФУ, пам’ятки по користуванню ВЕБ-порталом.

К.А. Драбинко головний спеціаліст відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1