Чисте подвір’я – чисте довкілля

10 листопада 2016 року працівники управління Пенсійного фонду України в рамках двомісячника санітарної очистки, озеленення і благоустрою Білої Церкви провели чергову акцію по впорядкуванню території, щоб зробити улюблене місто ще більш привабливим як для містян,  так і для гостей.

В екологічному заході, який традиційно проводиться управлінням два рази на рік, восени і навесні, взяли участь 68 осіб з числа державних службовців та службовців структурних підрозділів управління. Територія, яку впорядкували, тепер відрізняється чистотою,  від чого відразу піднімається настрій.

Завдяки злагодженій роботі, від сухого листя, гілок, бруду, сміття і піску було прибрано понад 1,0 тис. кв. м. зеленої зони, тротуарів, дороги та придорожньої смуги від перехрестя вулиць Івана Мазепи і Фастівської до адміністративної будівлі, де розташоване управління.

Це конкретний внесок наших працівників в загальну міську справу по благоустрою рідного міста.

Голова профспілки

Т.Г. Маландій