До Дня соціального працівника

03.11.2016 року в Київському Академічному Обласному Музично-драматичному театрі імені Панаса Карповича Саксаганського відбувся урочистий захід до Дня соціального працівника. На якому були присутніми працівники та ветерани із числа колишніх працівників управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві, інші працівники установ соціальної сфери м. Біла Церква.

Радник міського голови М.А. Антонюк привітав всіх присутніх зі святом Дня соціального працівника, відзначивши важливість виконання завдань, покладених на працівників цієї необхідної сфери.

За доручення міського голови Г.А. Дикого за сумлінну працю, високу професійність, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівника соціальної сфери були вручені Подяки та Почесні грамоти кращим працівникам в тому числі і 8 спеціалістам управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві.

Н.Ю.Турек,

головний спеціаліст відділу персоналу