Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

Допомога населенню з питань пенсійного забезпечення на виїзних прийомах

31 жовтня 2016  року управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області відбувся виїзний прийом громадян в Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті.

image001

Заступник начальника управління Якимчук Людмила Іванівна та провідний спеціаліст  відділу  з питань призначення перерахунку та виплати пенсій №1 управління Пономарьова Яна Андріївна ознайомили присутніх з діючим пенсійним законодавством та змінами до нього. Було надано роз’яснення щодо призначення пенсій за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та умов виходу на пенсію відповідно до статті 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Розглядалося питання  зарахування  до стажу періодів навчання  в середніх та вищих навчальних  закладах, проходження  військової служби та догляду  за  дитиною до 3-х річного віку.

Також було надано інформацію щодо запровадження системи обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України на базі централізованих інформаційних технологій, яка має на меті автоматизовану обробку даних та максимальний доступ до інформації. Під час зустрічі були популяризовані матеріали, які висвітлюються на шпальтах тижневика Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр», надані інформаційні матеріали.

 

Я.А. Пономарьова , провідний спеціаліст відділу з питань

призначення,  перерахунку та виплати пенсій №1

управління ПФУ у місті Білій Церкві Київської області