Зустріч з учасниками АТО

image003

28 жовтня 2016 року управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області проведена зустріч з членами Всеукраїнської асоціації учасників бойових дій.

Начальником управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області Дебольською Вірою Іванівною та головним спеціалістом  відділу обслуговування громадян Клименко Аллою Володимирівною, головним спеціалістом відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Драбинко Катериною Анатоліївною надані роз’яснення про умови та порядок призначення пенсій по інвалідності та в разі втрати годувальника відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» демобілізованих військовослужбовцям  та членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.

Також надані роз’яснення щодо реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України та щодо популяризації періодичного видання «Пенсійний кур’єр». Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети та листівки.

К.А. Драбинко

головний спеціаліст відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1