Робота по стягненню заборгованості триває…

image004

27.10.2016 року було проведено щомісячну спільну нараду управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві та Білоцерківського міського відділу виконавчої служби Головного міськрайонного  територіального управління у Київській області, на якій були присутніми в.о. начальника Білоцерківського міського відділу виконавчої служби Двірник С.М., спеціалісти управління, державні виконавці. На нараді було обговорено  взаємодію, заходи та проблемні питання щодо стягнення коштів по виконавчих провадження  шляхом розроблення дорожніх карт по кожному боржнику.

Начальник відділу платежів до пенсійної системи

УПФУ у місті Білій Церкві Київської області                                                                                                                                               Бублик О.Г.