Студентська молодь – майбутнє Пенсійного фонду!

26 жовтня 2016 року начальником відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Бурімською О.П.  була проведена  лекція для студентів факультету права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету, на якій були висвітлені питання  про дефіцит бюджету Пенсійного фонду України, Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, види пенсійних виплат та умови їх призначення.

Студентам були роздані буклети про надання електронних послуг органами Пенсійного фонду України  на прикладі яких, було детально роз’яснено порядок реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України та послуги, які можна отримати через нього.

Найбільше молодь цікавило, як обчислюється страховий стаж для нарахування пенсії, його складові та розміри пенсійних виплат.

О.П. Бурімська, начальник відділу обслуговування

громадян управління Пенсійного фонду України