ЛЕГАЛЬНА ЗАРПЛАТА – СОЦІАЛЬНА ЗАХИЩЕНІСТЬ ПРАЦЮЮЧИХ

26.10.2016 працівниками управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області було проведено засідання «круглого» столу, на яке були запрошені керівники та бухгалтери  шести підприємств. В ході засідання  присутнім було роз’яснено залежність страхового стажу застрахованих осіб від легальних виплат заробітної плати на рівні не менше мінімального розміру та  наголошено на негативних наслідках виплати заробітної плати в «конверті» для працівників.

Також було роз’яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.

Начальник відділу платежів до пенсійної системи УПФУ у місті Білій Церкві Київської області                                                                                                                                                                     Бублик О.Г.