Зустріч з матерями та дружинами учасників АТО

20 жовтня 2016 року працівниками управління Пенсійного фонду України  міста Білої Церкви Київської області проведена зустріч з громадською організацією «Рада матерів та дружин учасників АТО».

Спеціалісти управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області надали роз’яснення щодо призначення пенсій по інвалідності, в разі втрати годувальника відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та умови призначення пенсій учасникам бойових дій згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення».

Також надані роз’яснення щодо реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України. Наприкінці зустрічі присутнім були роздані буклети.

І.О. Берлюта

головний спеціаліст відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1