ЛЕГАЛЬНА ЗАРПЛАТА – ЗАБЕЗПЕЧЕНЕ МАЙБУТНЄ

image004

18.10.2016 року згідно графіку зустрічей в трудових колективах по проведенню інформаційно-роз»яснювальної роботи працівниками управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області на ІІ півріччя 2016 року було проведено зустріч в трудовому колективі ФОП Цалюк Є.В., на якій було роз»яснено  працюючим про те, що на сьогоднішній день великою проблемою є виплата заробітної плати «в конвертах», тіньові заробітні плати не вигідні самим працівникам, адже негативно впливають на рівень їх соціального забезпечення,  а саме : на допомогу по безробіттю, на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, на лікарняні та права на  пенсію.

Також було роз»яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.

Начальник відділу платежів до пенсійної системи

УПФУ у місті Білій Церкві Київської області                                                                                                                      Бублик О.Г.