Зустріч в трудовому колективі

image-0-02-05-c02b359dc3a870cf070640ec8522049c5d3b5fcffdce072f5c4355e0d2d03912-v

17.10.2016 року згідно графіку зустрічей в трудових колективах по проведенню інформаційно-роз»яснювальної роботи працівниками управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської на ІІ півріччя 2016 року було проведено зустріч в трудовому колективі ПАТ «Білоцерківський завод ЗБК», на якій було роз»яснено  працюючим про те, що на сьогоднішній день великою проблемою є виплата заробітної плати «в конвертах», оскільки неоформлений працівник позбавлений усіх соціальних прав та гарантій бо у разі, коли працівник отримує заробітну плату в «конверті» і роботодавець не сплачує за такого працівника єдиний соціальний внесок, цей період не буде врахований до страхового стажу. Також було роз»яснено про переваги користування Веб-порталом, де кожен працівник зможе бачити суму своєї заробітної плати та  працюючі пенсіонери – розмір своєї пенсії. Всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.

Начальник відділу платежів до пенсійної системи

УПФУ в місті Білій Церкві Київської області

Бублик О.Г.