В МІСТІ БІЛІЙ ЦЕРКВІ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ «ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

7 жовтня 2016 року для працівників Білоцерківської міської лікарні №1 заступником начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 управління Пенсійного фонду України міста Білої Церкви Київської області Полозюк О.П. проведено урок №4 «Школи майбутнього пенсіонера».

image003

Під час проведення зустрічі присутніх було ознайомлено з відкриттям імпровізованої «Школи майбутнього пенсіонера», розглянуто перелік послуг, які надаються органами Пенсійного фонду України, умови, порядок призначення пенсій за віком, по інвалідності та за вислугу років, надання електронних послуг органами фонду через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Мартиненко Т.В., головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1