Управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві інформує

Упродовж 9 місяців 2016 року робота управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області була спрямована на наповнення бюджету Фонду, виконання планових показників, своєчасну виплату пенсій, якісне обслуговування громадян.

Протягом 9 місяців 2016 року до бюджету управління надійшло власних коштів 12,7млн.грн., що становить 118,4% виконання доведеного завдання.

Рівень забезпеченості власними коштами по управлінню Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області з початку року становить  37,0%, що на 26,6% менше в порівнянні з відповідним показником минулого року та на 0,5% менше в порівнянні з відповідним показником минулого місяця.

Недоїмка зі сплати страхових внесків платників складає 3,6млн.грн., з якої понад 94,6% становить заборгованість державних та комунальних підприємств.

Заборгованість по відшкодуванню пільгових пенсій станом на 01.10.2016 в порівнянні до 01.10.2015 збільшилась на 2,2млн.грн. і становить  44,9млн.грн.

Загальна заборгованість по економічно-активних боржниках становить 16,2млн.грн.          (або 32,5%) та по підприємствах, які перебувають в процедурі банкрутства 33,5млн.грн. (67,2%).

Станом на 01.10.2016 року проведено 9 спільних нарад та 137 спільних рейдів разом з Білоцерківським міським відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, в результаті проведеної роботи стягнуто 0,16млн.грн.

За 9 місяців 2016 року проведено 1495 ознайомлень з виконавчими провадженнями. З початку року проведено 8 спільних засідань комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету міської ради, на яких було розглянуто 30 підприємств-боржників. В результаті погашено заборгованість на загальну суму 0,71млн.грн.

Поряд з тим,  управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області проводиться робота щодо поінформованості населення по детінізації заробітної плати та її негативних наслідків на майбутню пенсію та  на соціальну захищеність населення. Так,   працівниками  управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області  було проведено 15 флешмобів щодо легалізації заробітної плати, 55 зустрічей в трудових колективах  та 2 круглі столи  з роботодавцями у Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості.

Також, з метою  забезпечення поінформованості і обізнаності молоді і дітей щодо прав у сфері пенсійного забезпечення, детінізації доходів, управлінням було проведено квест-гру та флешмоби за участю студентів та вихованців  у 6 навчальних закладах, проведено конкурс дитячих малюнків  на тему «Що таке пенсія?» та конкурс дитячого малюнка на асфальті «Пенсія очима дітей», за результатами проведених конкурсів було визначено переможців та вручено призи.

Робота управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві щодо наповнення бюджету Фонду, погашення заборгованості зі сплати страхових внесків,  з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених на пільгових умовах та легалізації заробітної плати і детінізації доходів триває.

Начальник відділу платежів до пенсійної системи УПФУ

у  місті Білій Церкві Київської області                                О.Г.Бублик