МОЛОДЬ ЗА ГАРАНТОВАНЕ МАЙБУТНЄ

image004image002

10.10.2016   працівниками управління  Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області було проведено флеш-моб «Зарплата в «конверті» – робота без гарантії»  та «Молодь за гарантоване майбутнє» серед  вихованців та викладачів КЗ КОР «Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту». Присутнім було роз»яснено, що працівники, які одержують заробітну плату в “конвертах”,  позбавляють себе соціальних виплат та гарантій, а саме :  на допомогу по безробіттю, на оплачувану відпустку, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, на лікарняні та приречені на мізерну пенсію. Також всім присутнім були роздані інформаційні матеріали та буклети.

Начальник відділу платежів до пенсійної системи

УПФУ у місті Білій   Церкві Київської області

Бублик О.Г.