Інформація про підсумки роботи бюджетно-фінансового відділу за 1 півріччя 2016 року.

Управлінням Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області було проведено усі належні виплати пенсій, допомоги відповідно до графіку та в повному обсязі. Також були забезпечені фінансовим ресурсом виплати пенсій раніше на два дні до встановленої дати виплати в тих випадках, коли дата виплати пенсій збігалася зі святковими або вихідними днями.

Загальна сума видатків на виплату пенсій та грошової допомоги за 1 півріччя 2016 року склала 523,8 млн.грн. Щоденна виплата пенсій управління становила понад 6,5 млн. грн.

За  1 півріччя 2016 року через структурні підрозділи підприємств поштового зв»язку проведено виплату пенсій та допомоги на поховання в розмірі 199,9 млн. грн. та профінансовано поштовий збір у розмірі 1 631,2 млн.грн.

Білоцерківське ЦПЗ №1 КОД УДППЗ «Укрпошта» та 10 відділень поштового зв’язку проводять виплату пенсії та грошової допомоги 21,3 тис. пенсіонерам.

Пенсіонерів міста Білої Церкви  обслуговує 20 банківських установ, що на 1 банківську установу або 5% менше порівняно з минулим роком.

Штатна чисельність працівників управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області становить 117 посад, з яких державних службовців-111. Станом на 01.07.2016 фактично працює 105 чол.(89,7%  до штату). Заробітна плата працівникам управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області виплачується завжди своєчасно та в повному обсязі згідно чинного законодавства України.

Начальник бюджетно-фінансового відділу

головний бухгалтер                                                      Г. В. Степанюк