Продовжується  робота мобільних точок доступу з надання правової допомоги

Вже вкотре,  начальник Рокитнянського відділу  з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Тетяна Шевчук, прийняла участь в роботі мобільних точок доступу. Так,  13 листопада  2018 року відбувся прийом громадян в с. Телешівка та с. Шарки  Рокитнянського району, на який звернулись за консультацією з питань пенсійного забезпечення мешканці даних населених пунктів. Громадянам, які звернулись на прийом, надано роз’яснення та відповіді на запитання щодо функціонування Веб-порталу, смс-інформування,  роздані інформаційні буклети з питань пенсійного забезпечення, накопичувальної системи, легалізації заробітної плати. Під час проведення прийому  посадові особи органів територіального управління юстиції,  Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Пенсійного фонду України  та соціального захисту населення оперативно надають консультації та допомогу різним категоріям населення за місцем проживання.