Виїзний прийом громадян в с.Ромашки

13 листопада 2018 року головним спеціалістом Рокитнянського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Наталією Северин було проведено виїзний прийом громадян с. Ромашки, яки йпроходив в СТОВ «Росія».

Головний спеціаліст ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві України, надала роз’яснення про необхідний страховий стаж для призначення пенсій з 01 січня 2018 року, про запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, залежність трудового стажу від своєчасної сплати внесків до Пенсійного фонду. Особливу увагу звернула на систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій, функціонування Веб-порталу. Присутнім було продемонстровано відео-ролик інструкція користування веб-порталом.